X Image
X Image
X Image
X Image

Prodloužené povlečení Van Gogh Museum Boulevard Grey 140x200/220, jednolůžko

Novinka Super premium quality Designovka Luxusní balení s certifikátem Probíhá výroba - chystá se na cestu k nám

Boulevard de Clichy je jednou z hlavních ulic v pařížské umělecké čtvrti Montmartre. Van Gogh namaloval křižovatku, kterou často míjel. Když v Paříži přišel Van Gogh do kontaktu s nejnovějším uměním své doby: impresionismem a neoimpresionismem začal postupně používat světlejší barvy. Experimentoval také s různými malířskými technikami. Jeho kartáč s mnoha pomlčkami barvy umístěnými vedle sebe prozrazuje vliv těchto uměleckých pohybů. Tato vášeň je jasně patrná na povlečení. Světlé pastelové tóny nabízejí jemnou hloubku, která se velmi dobře hodí do klasického designu ložnic

Spolupráce s Holandským Muzeem Van Gogha přinesla jedinečnou kolekci povlečení a doplňků, kde takty štětcem, barvy a linie jsou tak ostře a přesně přeneseny na bavlněný povrch, že budí dojem malířského plátna. 

Materiál použitý na všechny kolekce Van Gogh je špičková čištěná a velmi silná bavlna. Způsob tkaní zaručuje odolnost a pevnost, na omak je ale povrh hladký, mírně lesklý a měkký. Vydrží praní na vyšší stupně.

Bavlna, ze které je povlečení vyrobeno, je z udržitelných zdrojů, z oblastí, kde se minimálně používají pesticidy, efektivně se hospodaří s vodou.

100% bavlna (bavlněný percale)

 

 

  • rozměr140 x 200/220 + 1x 70x60
  • velikost setuProdloužená peřina, 1x polštář
Cena 2 599 CZK